I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#72
#74
#73
Klimó Károly (1936)
De Sade márki a potenciáját ellenőrzi
, 1978
vegyes technika, papír
45x75 cm
jelezve hátoldalon: Klimó K. 1978
Kikiáltási ár:
280 000 Ft