Állványok, 1987

olaj, vászon
60x50 cm
Jelezve hátoldalon: Károlyi 87
Reprodukálva: Lányi András: Döntetlen-Iksz (Károlyi Zsigmond festmény sorozatáról) Artmagazin 2012/3.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft