Veszely Ferenc (1945)

Tojók ("Ne együk meg azt a tyúkot, amelyik jövőre aranytojást tojna"), 1972

olaj, szita, pasztel, vászon
100x50 cm
Jelezve hátoldalon: Veszely
KIÁLLÍTVA: VESZELY, STUDIÓ GALÉRIA, BUDAPEST, 1976
Kikiáltási ár: 600 000 Ft