Állványok, 1986

olaj, vászon
50x60 cm
Jelezve hátoldalon: Károlyi Zsigmond
Reprodukálva: Zsikla Mónika - Diagonálisok, pont és végtelen = X, Balkon 2012/3.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft