VII. ÁRVERÉS • KOLLÁZS, FOTÓ, KONCEPT • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
#12
Szintézis (filmterv)
, 1977
fotó, tempera, karton
50x65 cm
Jelezve jobbra lent: Károlyi Zsigmond
Reprodukálva: Károlyi Zsigmond - Régiúj 1975-2015, Paksi Képtár, 2015
Kikiáltási ár:
1 000 000 Ft