XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#47
#49
#48
Káldi Katalin (1971)
Fikusz és Klívia
, 2000
olaj, vászon
40x 80 cm
jelezve hátoldalon: Káldi Katalin
Kikiáltási ár:
460 000 Ft