XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#46
#48
#47
Méhes László (1944-2022)
Kacatok
, 1978 körül
olaj, vászon
36x25 cm (kétrészes: 18x25 cm és 17x25 cm)
jelezve jobbat lent: Méhes
Kikiáltási ár:
480 000 Ft