#47
Méhes László (1944-2022)

Kacatok, 1978 körül

olaj, vászon
36x25 cm (kétrészes: 18x25 cm és 17x25 cm)
jelezve jobbat lent: Méhes
Kikiáltási ár: 480 000 Ft