#17
Kocsis Imre (1940-2015)

Szivárvány, 1985

akril, tus, vászonra kasírozott fotó
90x100 cm
Jelezve hátoldalon: Kocsis Imre
A hátoldalon dedikálás: Hann Ferinek barátsággal

Kikiáltási ár: 600 000 Ft