Kondor Béla (1931-1972)

Bukás, 1957

rézkarc, papír
17x23 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor Béla
Kiállítva: 1960 Fényes Adolf Terem, Budapest
1980 Magyar Nemzeti Galéria, Budapest
Reprodukálva: Németh Lajos: Kondor Béla művészi világképe, Jelenkor 1966/4.
MNG életműkatalógus szám: 1957/41. (katalógusban reprodukálva)
Kikiáltási ár: 120 000 Ft