Konkoly Gyula (1941)

Üzem, 1964

olaj, kollázs, karton
41x28 cm
Jelezve jobbra lent: Konkoly
Jobbra lent Konkoly Gyula ajándékozási sorai
Kikiáltási ár: 280 000 Ft