Maurer Dóra (1937)

Metamorfózis, 1968

rézkarc, papír
30x34 cm
Jelezve jobbra lent: Mauer 1968
17/20
1968 Miskolc
1969 Kiel
1970 Galéria Baukunst, Köln
Studium Generale, Stuttgart, 1970
Dürer Terem, Budapest, 1970
Galerie Blutgasse, Bécs, 1971
Galerie Runof, Köln, 1972
Kikiáltási ár: 550 000 Ft