#42
Korodi Luca (1975)

Fénygerinc, 2013

olaj, fa
83x119 cm
jelezve hátoldalon: Korodi Luca
2014 Elemi részecskék, Kiscelli Múzeum, Budapest
Kikiáltási ár: 450 000 Ft