VII. ÁRVERÉS • KOLLÁZS, FOTÓ, KONCEPT • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
#4
Lakner László (1936)
Kollázs
, 1960-as évek második fele
kollázs, rézkarc, monotípia
45x50 cm
Kikiáltási ár:
220 000 Ft