Major János (1934-2008) Gy. Molnár István (1933-2010)

Társulások, 1967

rézkarc
32x39 cm
Jelezve jobbra lent: Gy. Molnár, Major János
Bal oldalon ajánlás M.J.-tól: Miklósy Bélának 1967
A mű egyik példánya szerepelt a Magyar Nemzeti Galéria "Lépésváltás" című állandó kiállításán.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft