XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#27
Lakner László (1936)
Ady Endre
olaj, vászon
átmérő: 39 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner
Kikiáltási ár:
1 800 000 Ft