IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
#42
#44
Lakner László (1936)
Egy Dürer-rajz utcakővel való kiegészítése
, 1971
szitanyomat fólián (unikát 1/1)
34x40 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner László
Kikiáltási ár:
340 000 Ft