III. Árverés • Művek a XX. század második feléből
Tóth Menyhért (1904-1980)
Madárijesztő (Ördögsütés)
olaj, karton
35x50 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár:
800 000 Ft