Erdély Miklós (1928-1986)

Jambusok, 1985

olaj, spray, pasztell, bitumen, papír
60x85 cm
jelezve jobbra lent: M. Erdély ’85
1986 Erdely Miklós kiállítása, Óbuda Galéria - Zichy Kastély, Budapest
1991 Erdély Miklós kiállítása, Csók István Képtár, Székesfehérvár
1998 Erdély Miklós (1928-1986), Műcsarnok, Budapest
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft