Sugár János (1958)

Történet a nulladik évből, 1989

kétszínű litográfia
52 x 70 cm
jelezve jobbra lent: Sugár János 89.
ed 6 + 2 EA
EA 2/2
Kikiáltási ár: 260 000 Ft