XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
Sugár János (1958)
Kognitív nonszensz
, 1994
rézkarc
56,5 x 76 cm
jelezve hátoldalon: Sugár János
ED 6+2EA
2/6
Kikiáltási ár:
280 000 Ft