XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
Sugár János (1958)
Történet a nulladik évből
, 1989
kétszínű litográfia
52 x 70 cm
jelezve jobbra lent: Sugár János 89.
ed 6 + 2 EA
EA 2/2
Kikiáltási ár:
260 000 Ft