Ötvös Zoltán (1973)

Hajnal Akarattyán, 2008

olaj, vászon
60x100 cm
Jelezve jobbra lent: ÖZ
Reprodukálva: Farkas Zsolt: Hotel Triglav - Ötvös Zoltán festészetéről, Dovin Galéria, 2010
Kikiáltási ár: 420 000 Ft