Ötvös Zoltán (1973)

Isten lelke, 2008

olaj, fa
62x96 cm
Jelezve hátoldalon: Ötvös Z.
Reprodukálva: Farkas Zsolt: Hotel Triglav -
Ötvös Zoltán fetészetéről, Dovin Galéria 2010
Kikiáltási ár: 360 000 Ft