Révész László László (1957)

Vázlat a gömbhöz (Einstein és Frankeinstein), 1980

olaj, akril, vászon
100x70 cm
Jelezve hátoldalon: Révész László László
Kiállítva: Kis magyar performance-történet, Ferenczy Múzeum, Szentendre, 2007
Kikiáltási ár: 650 000 Ft