XVII. ÁRVERÉS (ONLINE) • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#45
#47
#46
Kovács Péter (1943-2019)
Gondolkodó
, 1994
pasztell, grafit, papír
40x29 cm
jelezve jobbra lent: Pet’R ’94
Kikiáltási ár:
260 000 Ft