XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
Sarkadi Péter (1948)
A csók
, 1980 körül
grafit, radírozás, papír
85x60 cm
Jelezve jobbra lent: Sarkadi
Kikiáltási ár:
480 000 Ft