Sarkadi Péter (1948)

Mosoly (a Szerelem sorozatból), 1983

olaj, vászon
110x140 cm
Jelezve jobbra lent: Spipi '83
Kiállítva: Szerelem (S.P. egyéni kiállítása), Studió Galéria, Budapest, 1983
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft