VI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
Halász Andras (1946)
Festékőrlő malmocska
, 1970 körül
olaj, vászon
42x32 cm
Jelezve hátoldalon: Halász
Kikiáltási ár:
460 000 Ft