VI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
#17
Bernáth/y Sándor (1949-2012)
Komp (Giccs-giccs, de én festettem)
, 1973 körül
olaj, vászon
110x67 cm
Reprodukálva: SCHARZ AUF GEIL 72'82' - FERENCVÁROSI PINCEGALÉRIA, BUDAPEST 1982, (KAT.)
Kikiáltási ár:
950 000 Ft