Bernáth/y Sándor (1949-2012)

Komp (Giccs-giccs, de én festettem), 1973 körül

olaj, vászon
110x67 cm
Reprodukálva: SCHARZ AUF GEIL 72'82' - FERENCVÁROSI PINCEGALÉRIA, BUDAPEST 1982, (KAT.)
Kikiáltási ár: 950 000 Ft