VII. ÁRVERÉS • KOLLÁZS, FOTÓ, KONCEPT • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
Révész László László (1957-2021)
Tanulmány
, 1981
polaroid fotó, olaj, vászon
100x70 cm
Jelezve hátoldalon: Révész László
Kikiáltási ár:
500 000 Ft