Révész László László (1957)

Empíria, 1987

akril, olaj, vászon
100x70 cm
Jelezve jobbra lent: Révész
Hátoldalon Euró-Art Foundation Hungary Raglap 1991/109.
Kikiáltási ár: 460 000 Ft