Bernáth/y Sándor (1949-2012)

Traktor, 1976

olaj, vászon
102x81 cm
Jelezve jobbra lent. Bernáth/y
Kiállítva: Muddy Things I., Neon Galéria, Budapest, 2010
Y - Bernáty/y Sándor emlékkiállítása, A38 kiállítóhely, Budapest 2012
Reprodukálva: Scharz auf Geil 72'82' - Ferencvárosi Pincegaléria, Budapest 1982, (Kat.)
Novothny Tihamér - Wehner Tibor.: A szentendrei Vajda Lajos Studió, 1972.2002, Műcsarnok, 2002
Zombori Mónika: Bernáth/y Sándor, Neon Galéria, 2012
Kikiáltási ár: 950 000 Ft