Ujházi Péter (1940)

Mulatság a parkban, 1970

olaj, farost
70x116 cm
Jelezve balra lent: Ujhazi 70
Kiállítva: István Király Múzeum, Székesfehérvár, 1971
REPRODUKÁLVA: NAGY T. KATALIN: UJHÁZI PÉTER MUNKÁK I.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft