IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
#17
Molnár Sándor (1936)
Táj
, 1960-as évek második fele
tempera, karton
27x40 cm
Jelezve balra lent: Molnár Sándor
Kikiáltási ár:
180 000 Ft