Schéner Mihály (1923-2009)

Szúrt, vágott, égetett és tépett, 1966-1995

olaj, textil, farost
80X60 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner 1966-95
Kiállítva: S.M. életmű kiállítás
Hajnóczy-ház, Sopron, 2001
Jubileumi kiállítás, Mű-terem Galéria
Budapest, 2003
Kikiáltási ár: 450 000 Ft