#4
Bene Géza (1900-1960)

Metamorfózis, 1957

akvarell, tus, papír
49x63 cm
Jelezve jobbra lent és jobbra fent: Bene Géza
Reprodukálva: Rácz István: Bene Géza, Corvina, 1971
Szeifert Judit: Az örök kívülálló, Bene Géza, Új Művészet Kiadó, 2001
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft