VI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
#4
Vaszkó Erzsébet (1902-1986)
Állatok a tájban
, 1950-as évek második fele
olajpasztell, papír
38x55 cm
Jelezve balra lent: Vaszkó
Kikiáltási ár:
360 000 Ft