#29
Šwierkiewicz Róbert (1942-2019)

E. E. Cummings verse No.3, 1982

olaj, festékfújás, velúrpapír
100x70 cm
Jelezve jobbra lent SR 1982.VII. 1.
Kikiáltási ár: 290 000 Ft