Szabó Ákos (1977)

Anzix, 2010

olaj, vászon
80x130 cm
Jelezve hátoldalon: Szabó Ákos
Kiállítva: A kép képe, Virág Judit Galéria, Budapest, 2010
Kikiáltási ár: 560 000 Ft