Lossonczy Tamás (1904-2009)

Tüzek, 1965

olaj, vászon
100x100 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás
Kiállítva: 2011 Rippl Rónai Múzeum, Kaposvár
ÉMSZ 132
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft