#49
Szikora Tamás (1943-2012)

Interieur doboz-csendélettel, 2006

olaj, kollázs, karton
60x40 cm
Jelezve balra lent: Szikora 2006
Reprodukálva: Szikora 65, Dominion Consult, 2009
Kikiáltási ár: 280 000 Ft