I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#4
Bánatos asszony
, 1948
tus, papír
30x21 cm
jelezve jobbra fent: Gy 948
életmű szám: 48/42
Kikiáltási ár:
80 000 Ft