XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#4
Város
, 1956
grafit, színes ceruza, papír
21x30 cm
jelezve jobbra lent: GYT 956
Életmű katalógus szám: R 56/5
Kikiáltási ár:
120 000 Ft