Tolvaly Ernő (1947-2008)

Cím nélkül IV., 1989

vegyes technika, vászon
100x100 cm
Jelezve hátoldalon: Tolvaly Ernő
Reprodukálva: Tolvaly Ernő: Csodálatos rendszer, Ludwig Múzeum Budapest, 2014
Kikiáltási ár: 850 000 Ft