XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#35
Ujházi Péter (1940)
A festő keze
, 2004
akril, farostlemez
60x50 cm
Jelezve középen lent: U P
Életmű katalógus szám: 537
(életmű katalógusban reprodukálva)
Kikiáltási ár:
650 000 Ft