Almásy Aladár (1946)

Egy olajfán néző Csokonai négyzetgyököt vont egy asszonyi írásból, 2005

tus, akvarell, papír
50x65 cm
Jelezve jobbra lent: Almásy Aladár 2005.VIII.14.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft