XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
Almásy Aladár (1946)
Egy olajfán néző Csokonai négyzetgyököt vont egy asszonyi írásból
, 2005
tus, akvarell, papír
50x65 cm
Jelezve jobbra lent: Almásy Aladár 2005.VIII.14.
Kikiáltási ár:
480 000 Ft