I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#60
#62
#61
Ujj Zsuzsi (1959)
Öcsis részlet 3.,4.,6.,7.
, 1988
ezüst zselatin nagyítás
14x9 cm/db
jelezve mindegyik a hátoldalon: ujj zsuzsi
Reprodukálva: Ujj Zsuzsi képek 1985-1991, Mission Art Galéria, 2012 (a teljes Öcsi sorozat)
Kikiáltási ár:
240 000 Ft